WordPress Tema Tasarım ve Programlama – WPKitap.com

Merhaba, yıllardır tasarım yapıyorum kendimi geliştirdikçe öğreniyorum ve öğrendikçe geliştiriyorum.

Web Pogramlama alanında WordPress’in benim iş hayatımda büyük etkisi vardır.

WordPress konusunda neredeyse yapmadığım şey kalmadı. Sunum yaptım,  video eğitimler yaptım, temalar yaptım, para kazandım ve çok makaleye imza attım.

Yıllar sonra WordPress Kitap yazmak için karşıma bir fırsat çıktı ve bunu değerlendiriyorum. Bir kaç ay sonra WordPress Tema Yapımı ile ilgili çok güzel bir kitap ile sizlere bugüne kadar yazılmış en güzel WordPress kitabını sunacağım. Bu kitap sayesinde hem bireysel sitelerinizi yapmak hem de kurumsal ve iş amaçlı siteler yaparak para kazanabilecek seviyeye geleceksiniz. Eminim bir çok insanın ufkunu ve bilgi dağarcığını genişletecek bir kitap olacaktır. En azından öyle olması için elimden gelenin en iyisini yapıyorum diyebilirim.

Kitap ile ilgili bir site açtım WordPressKitap.com buradan kaydını yapan kişilere özel indirimler ile kitap satışı yapacağım. Elbette kitap D&R yada HepsiBurada gibi yerlerde satışa sunulacak fakat oradaki fiyatlara kıyaslanamayacak kadar ucuz fiyatlarda direk bu site üzerinden satış gerçekleştireceğim. Bu fırsatı hiç bir yerde göremeyeceksiniz. Kontenjan kısıtlı yaklaşık ilk 100 kişiye bu imkanı sağlayabileceğim yayıncı ile pazarlığım sonucunda çok fazlasını yapamıyorum 🙂 Sadece almak için değil kitap çıkınca haberdar olmak için de kayıt yapabilirsiniz.

Satın Alınabilecek Yerler

WordPress Kitap WordPress Kitap WordPress Kitap WordPress Kitap

Çok heyecanlıyım hem ilk kitabım olmasıyla hem de bu alanda yapılmış ve tema tasarım ve programlama anlatan ilk kitabı yazıyor oluşumla heyecanım kat kat artıyor. Umudum herkesin seveceği bir kitap olması ve Türkiye web pazarının büyümesinde yardımcı olmasıdır.

Allah utandırmasın ve hepimize hayırlısı olsun.

Fikir ve önerilerinizi yorum olarak paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Sevgiler.

“WordPress Tema Tasarım ve Programlama – WPKitap.com” için 9 yorum

  1. aynen bende sabırsızlıkla bekliyorum mutlaka kaliteli bir şey olacağı kesin.

  2. Çıkar çıkmaz ilk alan kişilerden olacağım inşallah.

  3. merhabalar formu doldurdum ve almak için çıkmasını bekliyorum…
    şimdi bi iki sorum var aslında…wordpres hakkında herşey mi olacak…yani alış veriş için pluing bilgiler tema yapımı gibi konuları kapsarsa alcam:D ama tabi bilgi bilgidir…başarılar

  4. Hayırlı olsun. Umarım erken zamanda ulaşabiliriz kitaba. Merakla bekliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir