Web Tasarım ve Programlama (Yazmadığım Kitap)

Malum WordPress Tema Tasarım ve Programlama kitabını yazalı baya oldu.

Fakat kimsenin bilmediği bir gerçek var.

Bilgisayardaki belgelerimi düzenlerken karşılaşınca bunu sizlerle paylaşmadan edemedim.

WordPress kitabımdan önce Web Tasarım ve Programalama (Photoshop+HTML+CSS) kitabını yazmayı planlamıştım. Hatta detaylı araştırma yaparak bir içerik bile çıkarmıştım.

Web Tasarım ve Programlama (Yazmadığım) Kitabın İçeriği (10.6.2012)

Açıkçası yazmaktan vazgeçtiğim için değil WordPress kitabını yazmamın daha yararlı olacağını düşündüğüm için önce WordPress ‘i yazdım.

Doğru bir karar verdiğim için mutluyum. Şu sıralar WP kitabım 2. baskısını satıyor ve inşallah 2014 ün ikinci yarısı gibi 3. baskısı gelecek. E-Kitap satışı da başladı 9 TL ye .pdf versiyonunu da alabiliyorsunuz. Ayrıca kitabım halen WordPress Tema Programlama alanında ilk referans kitap olmaya devam ediyor.

Eğitimlere Devam Edeceğim

Web teknolojilerini öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum. Hiç şüpheniz olmasın bu tarz eğitimlerim hiç bitmeyecek ve elimden geldiğince sürekli eğitimler yapmaya ve paylaşmaya devam edeceğim

Sırf bu sebepten ötürü EğitimAlem projesiyle uğraşıyorum. Daha kaliteli video eğitimler yapmak ve çok uygun fiyatlara sizlere ulaştırmak için EğitimAlem projesini yapıyorum.

Bu kitabın yazılmamasına hiç üzülmeyin çünkü video eğitim olarak bu eğitimin içerdiği konular ve zamanla daha fazlasını yapacağım.

Biliyorum halen HTML ve CSS konusunda özellikle CSS3, HTML5, PSD to CSS, Responsive, Cross Browser ve W3 Valid Programlama gibi konularda halen yeterli eğitim yok. Bunların hepsinin ayrı ayrı birer eğitim seti olarak anlatılması gerekiyor. Bu açıkların farkındayım ve zaman içerisinde açıkların hepsini kapatacağım.

İlginiz için teşekkürler.

“Web Tasarım ve Programlama (Yazmadığım Kitap)” için 4 yorum

  1. Abi videolarini izliyorum birseyler ogrenmeye basladim devamli ve hizli olursun inshAllah 🙂

  2. Ellerin dert görmesin üstad. Paylaşımların gerçekten çok yararlı. Sayenizde Türkiye’den de adam akıllı web tasarımcı ve programcısı çıkabileceğine inanıyorum. Türkçe kaynak her zaman çoğaltılmalı, yaşatılmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir