Sinanisler.com Yenilendi

Yaklaşık 1,5 sene sonra eski tasarımımdan sıkılıp siteyi yenileme kararı almıştım. Klasik bir söz var “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” diye gerçekten doğru bir söz. Değişmek ve yenilenmek bir gerçek. Yeni bilgiler öğrenmek ve yeni şeyler keşfetmek çok eğlenceli. En azından benim açımdan öyle diyebilirim. Öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum.

Tasarımı yenileme isteğimden birisi de tasarım çizgimdeki değişim diyebilirim. Yaptığım eski tasarımlarla şu anda yaptıklarım arasında hem kalite hem de tarz olarak dağlar kadar fark var. Sanırım bu tasarım dördüncü veya beşinci oluyor. Buradan eski tasarımların görsellerine ulaşılabilir.

Yeni tasarımla birlikte siteye yeni bölümler geldi. Bu bölümleri ziyaret etmenizi tavsiye ederim. 

Video Eğitim: Bu bölümde Web veya WordPress’le ilgili hazırladığım video eğitimler bulunuyor. Bir şeyler öğrenmek için bu eğitimleri izleyebilirsiniz.

İşler – Referanslar: Bu güne kadar yaptığım işleri pek gösterme taraftarı değildim yüzlerce iş yapmış olsamda çok seçici olduğum için referans göstermekten hoşlanmıyordum. Fakat bunu artık aştığım için mutluyum. Şu an için 50 ye yakın yaptığım işleri görebilirsiniz. Benimle çalışmak isteyenler iş kalitemi bu sayede rahatlıkla öğrenebilecek.

@font-face – Fontlar: Bu bölümde CSS3 teknolojisiyle biz geliştiricilerin hayatına girmiş olan font-face için fontlar bulunuyor ve bu fontları indirip kullanabiliyorsunuz. Tasarımcı, Web Tasarımcı veya Geliştiriciyseniz eminim bu bölümü seveceksiniz. Fontları Web için kullamak zorunda değilsiniz paketlerde .ttf format olduğundan masaüstü çizimleriniz için de fontları kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir