Güncel Durum ve Projeler

Uzun süredir buraya yazmıyorum çizmiyorum kısa bir yazı yazarak nelerle meşgul olduğumu not etmek isterim.

Malum haberi olanlar vardır. WordPress Tema Yapımını anlatan kitap yazıyorum. Artık hazırlık aşaması bitti Baskı aşamasına bir kaç hafta kaldı.

Hepimize hayırlı olacağını umut ediyorum. Kitabı en iyi şekilde yazmak için neredeyse tüm bilgimi ve tecrübelerimi kullandım.

Kitap basıldıktan sonra bazı hazırlıklarım var;

* WordPressKitap.com ‘un tasarımını aktif edeceğim,

* Sitede kitap hakkında özet bilgiler ve örnek sayfalar olacak,

* Sitede WordPress ile ilgili video eğitimler olacak,

* Sitede forum olacak kitap çıkınca sizlerden içeriğiyle ilgili geri bildirim almak istiyorum ve elimden geldiğince wp konusunda kendini geliştirecek insanların birbirine yardım edeceği bir ortam yapacağım.

Diğer konular;

* Tasarımı ve programlaması bana ait olacak ücretli WP tabanlı bir Haber  Sistemi üzerinde çalışıyorum şimdilik detay vermeden çok iyi olacağını söyleyeyim,

* Son olarak sinanisler.com yenilemeyi düşünüyorum site artık yetersiz geliyor ve tasarım gözüme kötü gelmeye başladı. Yeni tasarımla birlikte bu güne kadar yaptığım 200+ arayüz, çizim, wp, programlama işlerimin sunulacağı bir sayfa yapacağım. Bunu ne zaman yaparım Allah bilir bir türlü uygun formatı kafamda canlandıramadım.

“Güncel Durum ve Projeler” için 2 yorum

  1. kitabın wordpress severler adına faydalı olacağına hiç şüphem yok.kolay gelsin..

  2. sevgili kardeşim sinan emeğin için çok teşekkürler.Kitabı satın alırsak bize imzalı olarak yollarsan seviniriz.Uzun süredir seni takip ediyoruz çalışmalarının devamını diliyoruz..

    saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir