Bahar Aylarından Esintiler

Bloguma özel olarak pek yazı yazmıyorum ama artık yazmaya karar verdim. Beni takip edecek birisi çıkarsa hakkımda  üç – beş fikir sahibi olabilsin sadece yaptıklarımla bilinmek negatif sonuçlar doğurabilir.

Cep telefonumdaki kamerayı bir kaç haftadır düzenli olarak fotoğraf çekmek için kullanıyorum ve bu fotoğfları kaydetmek için bir bluetooth usb aracını aldım artık çektiğim ilginç veya çok sıradan fotoğrafları buradan paylaşmaya çalışacağım.

  eviminde yakınında bulunan resimde görünen cadde güzelim ülkemizin biricik manzaralarından birisini yansıtıyor. Kelimeyi ağzıma alamayacak olsamda yolların bir kazılıp bir kapatılıp bir kazılık bir kapatılıp neye dönüştüğünü siz hayal edin 🙂 Bu kazının sebebi su şebekesi içinmiş yıllar sonra şehrin en büyük dev projesi diye Denizli belediyesi su kanallarını yeniliyor. Peki bir kaç ay yada yıl sonra elektrik şebekesi yenilenecek olunca ne olacak ? Yollar tekrar kazılacak…….

 

Şu sıralar 22.04.09 AÖF sınavının sonuçları açıklanmamışken sınava girdiğim günün resimini görebilirsiniz. Açık öğretim sınavının güzelliği herkesin özz ye nazaran tasasız olması diyebilirim ÖSS gibi gergin ve kasvetli bir hava olmuyor. 4 sene hiç sınıfta kalamadan yada kalarak 5 sene okuyacağımı düşündükçe bu işin sonunu merakla bekliyorum. gerçi zaman su misali akıp geçer diyorlar bekleyip göreceğiz.

 

  yeni aldığım acer aspire one 150 L görüntüsüdür bu elimin bilgisayarın ne kadarlık kısmını kapladığını farkedebilirsiniz. Gerçekten ufak bir alet ve bayada sessiz çalışıyor pili 2,5 saat gidiyor tabi pili hiç durmadan çalıştığınızda harcayabilirsiniz. Kapatıp geri açıp sonra tekrar kapatırsanız aradaki boşluklarla saatlerce işinizi görebilir. 

 

Bu kızlarda birşeylere gülüyorlardı fakat şu anda ne olduğunu hatırlamıyorum 🙂 

 

Bahar aylarından esintiler yazımızın sonuna geldik bir başka öz-yazıda buluşmak üzere hoşçakal blog…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir