Ayva Çiçek Açmış Yaz mı Gelecek

Selamlar arkadaşlar,

Nasılsınız? İyisinizdir inşallah.

Bu yazımda sizlere önümüzdeki 3-5 ay içerisinde neler yapacağımı yazacağım. Hem benim için bir yol haritası olacak hemde yapacaklarım sizleri ilgilendireceğinden ihtiyacınız varsa haberiniz olacak.

İlk olarak; malum wordpress üzerine bir kitap yazdım. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. İyi ihtimalle yaz sonuna doğru kitabın 2. baskısı yapılacak. 2. Baskıda yeni bölüm ekleme düşüncem var tespit ettiğim(iz) hataları düzelteceğiz.

Yeni bölüm eklenince kitabın 1. baskısını alanların madur olmaması ve eksik kalmaması için bir çözüm düşündüm. Muhtemelen wordpresskitap.com da bu açıklarını kapatacağım. (İçiniz rahat olsun. )

İkinci olarak; malum siteyi düzenli takip edenler bilir bir anket yaptım. Ücretsiz bir tema dağıtacağımı söyledim. Seçenekler arasında birinci Portal Teması ve ikinci Kişisel Blog Teması oldu. %90 Portal temasını yapacağım. Haziran-Temmuz gibi bu temayı dağıtmayı planlıyorum. Temanın yönetim paneli olacak ve çok esnek ayarlar yapabileceksiniz. Özellikle renk konusunda çok esnek olacaksınız.

[poll id=”1″]

Üçüncü olarak; bir wordpress haber teması üzerinde Selim Özmen arkadaşım ile çalışıyoruz. Tema bugüne kadar yapılmış en gelişmiş haber temalarından birisi olacağa benziyor. Bu tema ücretli olacak fakat çok pahalı yapmayacağız.

Ön hazırlıkları tamamladık ve projenin tasarım kısmı bitti. Bu yaz satışını gerçekleştireceğiz. Takipte kalın.

 

Dördüncü olarak; sinshop e-ticaret temasının 2. versionu için yavaştan çalışmalara başladım. En uzun süreçli işlerimden birisi bu olacağa benziyor. Nitekim olması normal temayı kullananlardan gelen geri bildirimler sayesinde çok şey öğrendim ve sorunsuz daha çok özelliğe sahip bir e-ticaret temasını nasıl yapacağımı biliyorum. Şu ana kadar 200 yorum yaptınız.  Bazı yorumlarınız saç baş yoldurduysa da bazı yorumlar sayesinde çok şey öğrendim. Hepinize teşekkür ederim.

Hem yönetici için hem de kullanıcı için yapılacak kolaylıkları keşfettim. Sinshop V2 ile birlikte çok ciddi özellikler gelecek. Çok gelişmiş bir tema olacak. Önceki temaya harcadığım emeğin en az 10 katını V2 ye harcayacağım.

Özellikle ödeme seçenekleri, kargo, sipariş takibi, tema düzenlemesi, kampanya konularında büyük kolaylıklar getireceğim.  V2 ilk temaya göre daha profesyonel ve daha çok özelliğe sahip olacağından ücretli olacak. Bu kış bitirmeyi planlıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir